ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖІВ | ОФОРМЛЕННЯ ТОВАРІВ | МИТНІ ПИТАННЯ

Перелік митно брокерських послуг, що надає наша компанія:

митне оформлення вантажів. послуги митного брокера

Компанія ТДД надає широкий спектр митних послуг для компаній-учасників ЗЕД на всіх етапах роботи. Для тих, хто лише збирається зайнятися зовнішньоекономічною діяльністю, ми проведемо процедуру акредитації підприємства на Митниці. Для імпортерів можемо запропонувати послуги митного брокера в Києві і області. Ми підготуємо необхідні документи, посприяємо в отриманні дозволів, проведемо консультації. Експортерам допоможемо організувати відправку вантажу в будь-яку країну світу.

Найбільш часто до нас звертаються за консультаціями по тлумаченню митного законодавства, розрахунку вартості митних платежів, визначенню коду товарів за товарною номенклатурою ЗЕД.

Разом з нами Вам не доведеться турбуватися про можливі затримки вантажу на митниці. Наша компетентність, досвід та напрацьовані роками контакти допоможуть вирішити будь-які проблеми, чи то законні претензії чи бюрократичні нюанси.

Для Вашої зручності, Ви можете скористатися послугами митного брокера раз, або підписати довгостроковий контракт на обслуговування. Ми працюємо з організаціями будь-якої форми власності та приймаємо замовлення на обслуговування будь-яких обсягів товару.

При наявності регулярних замовлень можете розраховувати на істотні знижки. Також постійним клієнтам можливе надання особистого консультанта або особистого брокера, який буде оформляти всі наступні поставки без Вашої участі.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб Ваш бізнес процвітав і розвивався, адже від Вашого успіху безпосередньо залежить наша репутація!

Вартість митних послуг дізнавайтесь за телефонами, вказаними в контактах.

Зробити замовлення

Поделиться:

Группа ВК